Anasayfa | İletişim |   
         
    


     BP Atlas Sistem
     Atlas Sistem
     Neptün Sistem
     Diana Sistem
     İstasyonlar
     Otomatik Laboratuvar Sistemi
     Doğrusal Bağlantı
     Nakit Para Sistemleri
     Yönlendiriciler
     Blower Üniteleri
     Taşıyıcı Tüpler & Alıcı Sepetler
     
Pnömatik Tüp Taşıma Sistemleri
  Pnömatik Tüp Taşıma Sistemleri  


  


Doğru Başlangıç

İnsan hayatının söz konusu olduğu, Medikal Gaz Tesisatı tasarımı; bu konuda yayımlanmış ulusal ve uluslararası standartları bilmeden, konu ile ilgili olarak eğitim almadan, kullanıcı ihtiyaçlarını yorumlayacak deneyime sahip olmadan yapmak kolay değildir.

 

İyi planlanmış ve tasarlanmış bir sistem, hastaneler için işletmede büyük kolaylıklar sağlar. Doğru tasarlanmış ve kurulmuş sistemler; her saniyenin değerli olduğu durumlarda hastalar ve hasta sorumluluğunu taşıyan hastane personeli için çok büyük önem taşımaktadır.

Hastane alt yapısının ayrılmaz bir parçası haline gelen merkezi medikal gaz tesisatı olmadan hastane düşünülemez. Bu sebepten dolayı, merkezi medikal gaz tesisatı tasarım ve planlanmasına, inşa edilip kurulmasına ve işletmeye alınıp, her an maksimum verimde kullanıma hazır olmasına çok özen gösteriyoruz.

 

Biz gerçekten doğru bir başlangıç istiyoruz.

Kullanıcıyı Düşünerek

Başlangıç aşamasında ya da sistemin geliştirildiği daha sonraki zamanlarda, proje maliyetini belirgin bir şekilde etkileyebilen sistem tasarımı çok önemlidir.

Merkezi medikal gaz tesisatı, kurulumuna ve kullanımına gereken önem verilmelidir. Hedeflenen bakır boru tesisatı rotasının en verimli ve risksiz şekilde olmasına özen gösterilmelidir. Mühendislerimiz; sadece proje üzerinde değil uygulamanın yapılacağı hastane şantiyesinde de tesisat şaftlarını, tavan arası boşluklarını inceleyip, bakır boru tesisatının tasarımını sonlandırırlar.

Emniyet ve Yüksek Performans İçin

İnşa edilen sistem; kullanılan her bir parçanın deneyim ve yüksek kalitede üretmesiyle başlar. Tüm ekipmanlar gerekli test ve kontrollerden geçer. Merkezi medikal gaz tesisatı sisteminin bütün bölümlerinde kalite kontrol vazgeçilmezdir.

Sistem kurulumu; ilk kurulumda sorunsuz ve emniyetli sistem için eğitilmiş kendi teknisyen ve mühendis kadromuz ile yapılmaktadır.

Merkezi medikal gaz tesisatı tasarım ve projelendirme aşamasından, şantiye kurulumu ve sistemin devreye alınmasına kadar geçen süre içerisinde sürekli kontrol edilir. Sistemler, güncel hastane standartlarına göre inşa edilirler. Tüm ekipmanlar CE markası taşırlar ve EEC direktiflerini karşılarlar.

Daha çok bilgi ve pratik tasarım özellikleri için mühendislerimize başvurunuz.

 


    Geri Dön

 
I Kurumsal I Hizmetler I Ürünler I Referanslarımız I Bize Ulaşın I 

İvedik Organize Sanayi Bölgesi 1435. Sokak No: 25-27 06370 Yenimahalle ANKARA - TÜRKİYE
T: +90 312 395 0 929 F: +90 312 395 0 930
info@teknikonmedikal.com
          © 2004 - 2017 Teknikon Medikal Cihazlar ve Gaz Sistemleri Yazılım Maxbilişim